Učenički forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

+3
××..°°...Luc!ja...°°..××
-Mew-
Cassie.Pulled.The.Trigger
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger sri stu 14, 2007 11:52 pm

nagađam da je većina vas čula za njega. oni koji nisu neka pročitaju ovaj članak

DONEDAVNO nepoznat široj javnosti, samozvani pjevač Josip Katalenić napokon je došao do svojih pet minuta slave, u čemu ga nije omela ni činjenica da se za takvu "slavu" morao ponašati kao... no, kreten.

Tko je, u par riječi, Josip Katalenić? Ima 21 godinu, sin je pomoćnika ministra za obrt, a vlastita ga Internet stranica opisuje kao "mladog, vrlo perspektivnog estradnog umjetnika koji je u relativno kratkom vremenu uspio osvojiti srca širokog kruga slušatelja zabavne glazbe, a posebno ga vole mladi."

Budući da se ni uz najbolju volju ne možemo sjetiti nijedne Josipove pjesme, znajte da je prije četiri godine objavio svoj prvi album "San", kojeg autorski potpisuje tim od deset ljudi (Josip naravno nije među njima), a od tada pa do dana današnjeg Josip povremeno nastupa po trećerazrednim priredbama, najčešće onima kojima je sponzor upravo Ministarstvo obrta.

U intvervju za časopis OK, Katalenić sam sebe opisuje kao velikog zavodnika, iako nam je teško zamisliti žensku osobu stariju od 16 godina koja bi uopće družila s njim, a kamoli bilo što drugo.

Da nema televizije (i to ne bilo koje, to može samo jedna), Josip Katalenić ostao bi samo još jedan u plejadi smiješnih likova hrvatske "estrade", koji vjerojatno ima podjednak broj obožavatelja kao i onih koji ga obožavaju jer kod njih izaziva salve smijeha.

Da ne duljimo, Josip je s početkom emitiranja emisije Story Supernova Music Talents Junior Show, dječje verzije istoimenog showa u kojem se traži nova hrvatska zabavnjačka zvijezda (neki novi Katalenić?), izabran kao član žirija koji bi na audicijama za djecu trebao ocjenjivati je li neko dijete talentirano za pjevanje ili nije.

Ma koliko god da su SSMT i njegova verzija za djecu isprazni i plitki show-ovi, odabir Katalenića za člana bilo kakvog žirija, a naročito onog koji se bavi djecom, blago je rečeno - čudan.

Doduše, aktualni direktor Nove TV Branko Vukšić je, ako je vjerovati novom broju Arene, prvi promotor i menadžer Josipa Katalenića, što vjerojatno objašnjava njegov izbor za člana žirija.

I što čini Katalenić kad si je napokon osigurao redovito prikazivanje na televiziji? Pa, navedimo samo nekoliko primjera Katalenićevog ponašanja pred TV kamerama.

Jednoj je 13-godišnjoj djevojčici na audiciji "pjevač" dobacio svoj broj sobe, krevelji se, krešti dok djeca pjevaju, okreće očima, ismijava ih... od jedne curice tražio je deset kuna za autogram te ju upozorio da "slijedeći put ne dolazi bez deset kuna", a dok je jedna djevojčica pjevala "Pleši sa mnom", Josip se okrenuo Anji Alavanji (također članici žirija) te pjevao "spavaj sa mnom". Jednoj je djevojčici poslije audicije Josip rekao "Lijepo pjevaš, ali si ružna."

Nakon gnjevnih reakcije roditelja, u javnosti se oglasila i pravobraniteljica za djecu Ljubica Matijević-Vrsaljko, koja je javno prozvala Katalenića zbog "nepristojnih i uvredljivih ispada pred djecom, zbog čega ona postaju predmet poruge".

No, doministrov sin samo je odmahnuo rukom na optužbe: "Pravobraniteljica sigurno ima dijete koje nije prošlo na SuperNova Juniorsima pa mi se sad osvećuje."

Katalenić je, kao da je nekog uopće briga za njegov ionako nepostojeći javni imidž, zaključio kako se radi o "naručenim kritikama" te kako "nekima smeta što su i sin i otac uspješni."

U cijeloj je priči najtužnije od svega što je Katalenić, vidjevši što je sudjelovanje u žiriju SSNMT-a donijelo Miroslavu Škori (prodaja albuma vrtoglavo mu je porasla), pomislio kako će i on kreveljenjem i "šaljivim" upadicama postati bar malo popularniji.

Iako ne sumnjamo da Josipovi roditelji vole slušati pjevanje svog sina, bili bismo sretniji kad bi se u budućnosti Josip pojavljivao na mjestima gdje ga, osim ljubitelja trash kulture, nitko neće vidjeti.


članak s www.index.hr

sliku nema potrebe stavljat. nekome bi moglo pozlit.

izrazite svoje mišljenje o njemu. flower fufe i cvjetno društvo vas pozdravljaju.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  -Mew- sri stu 14, 2007 11:54 pm

KO SI TI ?

-Mew-

Broj postova : 6
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  ××..°°...Luc!ja...°°..×× sri stu 14, 2007 11:56 pm

ajmeee..mogla sam i očekivat ovakav post ...hahhaahah
ae dobro neš mal da i ja ostavim traga... Very Happy Very Happy
××..°°...Luc!ja...°°..××
××..°°...Luc!ja...°°..××
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 51
Age : 32
Location : Republika Antunovac
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger sri stu 14, 2007 11:56 pm

ja sam cassie.pulled.the.trigger. flower
hah
ko si ti?
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger sri stu 14, 2007 11:57 pm

Lucija je napisao/la:ajmeee..mogla sam i očekivat ovakav post ...hahhaahah
ae dobro neš mal da i ja ostavim traga... Very Happy Very Happy

a ono lucija
nisam htjela stavljat njegove slike
ljudima bi pozlilo
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  ××..°°...Luc!ja...°°..×× sri stu 14, 2007 11:57 pm

Toše je napisao/la:KO SI TI ?

i kako se neko može zvato Toše....zar nema nimalo poštovanja prem umrlima...?!??!
××..°°...Luc!ja...°°..××
××..°°...Luc!ja...°°..××
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 51
Age : 32
Location : Republika Antunovac
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  eliii sri stu 14, 2007 11:58 pm

ZASTO?

eliii
Gost


[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  -Mew- sri stu 14, 2007 11:59 pm

ZASTO ?

-Mew-

Broj postova : 6
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty xD

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger čet stu 15, 2007 12:02 am

ahahahahahahahha
komentirajte josipa. xD
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  -Mew- čet stu 15, 2007 12:03 am

Cassie.Pulled.The.Trigger je napisao/la:ahahahahahahahha
komentirajte josipa. xD
ZASTO ?

-Mew-

Broj postova : 6
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger čet stu 15, 2007 12:05 am

Toše je napisao/la:
Cassie.Pulled.The.Trigger je napisao/la:ahahahahahahahha
komentirajte josipa. xD
ZASTO ?

zato što fufe i cvjetno društvo tako nalažu.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Momo čet stu 15, 2007 12:07 am

ne želim ulazit u rasprave, ali ko je taj josip???
Momo
Momo
PAPAK
PAPAK

Broj postova : 182
Location : Jagodnjak
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger čet stu 15, 2007 12:09 am

Momo je napisao/la:ne želim ulazit u rasprave, ali ko je taj josip???

a josip je samozvani pjevač
wannabe emo kreten
xD
raspitaj se po netu.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  ××..°°...Luc!ja...°°..×× čet stu 15, 2007 1:12 am

hahaahha...
doriČ opsjednuta o Kataleniću... Very Happy Very Happy
[b]
××..°°...Luc!ja...°°..××
××..°°...Luc!ja...°°..××
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 51
Age : 32
Location : Republika Antunovac
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Blazed čet stu 15, 2007 12:37 pm

taj katalinic jel to onaj plavi mulac sto je neki pjevac bio prije par godina????
hahahahhaa lol! lol! lol!
Blazed
Blazed
Admin

Broj postova : 179
Age : 34
Location : Antunovac Republika
Registration date : 14.11.2007

https://ucenici.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger čet stu 15, 2007 1:56 pm

Blazed je napisao/la:taj katalinic jel to onaj plavi mulac sto je neki pjevac bio prije par godina????
hahahahhaa lol! lol! lol!

e upravo taj.
al on sebe i dalje smatra divnim pjevačem, poznatom osobom.
i još uz sve ovo i zlostavlja maloljetnike preko interneta.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Momo čet stu 15, 2007 10:54 pm

pa očito da jeste poznat dok neke budale o njemu pričaju na forumu
Momo
Momo
PAPAK
PAPAK

Broj postova : 182
Location : Jagodnjak
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger pet stu 16, 2007 12:58 am

Momo je napisao/la:pa očito da jeste poznat dok neke budale o njemu pričaju na forumu
xD poznatiji je po svojim skandalima nego po glazbi.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Momo pet stu 16, 2007 1:01 am

u to ne ulazim, ali i dalje stojida je poznat:D
Momo
Momo
PAPAK
PAPAK

Broj postova : 182
Location : Jagodnjak
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger pet stu 16, 2007 1:20 am

a u zadnje vrijeme je svaki seljo poznat.
hah npr. chris crocker.
mali američki gej.
snimio se kak kmeči za britni spirs i brani je.
pola ljudi downrate-alo videe
a sad će uskoro dobit svoj vlastiti tv-show
:/
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Momo pet stu 16, 2007 2:00 am

nikad čuo:D
Momo
Momo
PAPAK
PAPAK

Broj postova : 182
Location : Jagodnjak
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  dorisTHEwitch sub stu 17, 2007 11:27 pm

uuuuuuuuuu....eo i ja komentirammm.......kako kullll.....[color=violet]ugl...eo lucija vidiš da sam uspjelaa.....doro svaka čast na tekstu...super je...ne znam jesi li ga ti napisala..u biti...[color:cc64=green:cc64]ko god da je...ima jaaaako veliki talent za pisanje i trebao bi ga pametno iskoristiti...tekst je jaaako kul i super oblikovan....sviđa mi se stil....eto...ugl...idem jaaa...pussaaa svima koji me znaju...koji me ne znaju nema im puse...pozzzzzz... affraid Suspect What a Face Like a Star @ heaven farao rendeer santa Sleep sunny albino cherry king flower rendeer santa queen scratch king santa santa santa santa afro afro afro lol! lol! lol! Evil or Very Mad Twisted Evil Mad Sad albino albino afro lol! elephant jocolor rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer

dorisTHEwitch

Broj postova : 2
Registration date : 17.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger sub stu 17, 2007 11:47 pm

dorisTHEwitch je napisao/la:uuuuuuuuuu....eo i ja komentirammm.......kako kullll.....[color=violet]ugl...eo lucija vidiš da sam uspjelaa.....doro svaka čast na tekstu...super je...ne znam jesi li ga ti napisala..u biti...[color:57e7=green:57e7]ko god da je...ima jaaaako veliki talent za pisanje i trebao bi ga pametno iskoristiti...tekst je jaaako kul i super oblikovan....sviđa mi se stil....eto...ugl...idem jaaa...pussaaa svima koji me znaju...koji me ne znaju nema im puse...pozzzzzz... affraid Suspect What a Face Like a Star @ heaven farao rendeer santa Sleep sunny albino cherry king flower rendeer santa queen scratch king santa santa santa santa afro afro afro lol! lol! lol! Evil or Very Mad Twisted Evil Mad Sad albino albino afro lol! elephant jocolor rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer

haha ja nisam pisala taj tekst
samo sam ga kopirala sa te stranice. xD
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Momo sub stu 17, 2007 11:59 pm

ma za opću je i kopiranje teksta hvale vredno
Momo
Momo
PAPAK
PAPAK

Broj postova : 182
Location : Jagodnjak
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Cassie.Pulled.The.Trigger ned stu 18, 2007 12:00 am

Momo je napisao/la:ma za opću je i kopiranje teksta hvale vredno

ha-ha-ha

a za matematičku očito ne moraš biti ni pismen da bi upao.
toliko o kvaliteti škole.
Cassie.Pulled.The.Trigger
Cassie.Pulled.The.Trigger
KLOŠAR
KLOŠAR

Broj postova : 54
Age : 32
Location : osijek.
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću. Empty Re: ajmo se mal kreveljit o josipu kataleniću.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.